Arrow
Arrow
Shadow
Slider

پیام مدیرعامل جناب اقای مهندس غلامی

ضمن عرض خیر مقدم خدمت شما همکاران و هنرجویان عزیز ، به اطلاع شما میرسانیم تاریخ شروع دوره آموزشی جدید الوند عرش به تاریخ 20 خرداد ماه برگزار خواهد شد، لذا شما عزیزان تا قبل از تکمیل ظرفیت میتوانید نسبت به ثبت نام از طریق سایت، تلگرام و تماس تلفنی و یا پیامک اقدام نمایید.  پس از تکمیل شدن و جا افتادن کاغذ دیواری در بازار داغ دکوراسیون، نوبت به خلاقیت و تنوع میرسد. کاغذ دیواری به دلیل زیبایی، آسان بودن نصب و شست و شوی راحت طرفداران بسیاری پیدا کرده است. این در حالی است که کاغذ دیواری یک سری محدودیت هایی را به دنبال دارد و نصب آن بر روی سقف، دشوار و نیازمند قدرت ریسک بیشتری است. با آمدن پوستر سقفی میتوان گفت تمامی این مشکلات حل شده است و راه حلی نوین و خلاقانه برای طراحی سقف می باشد. نکته ی جالب در زمینه ی پوستر سقفی، متنوع بودن طرح بندی آن است و تمامی طرح ها به واقعیت نزدیکند حتی بسیاری از این طرح ها به صورت 3 بعدی می باشد و مانند واقعیتی است که به تصویر کشیده شده است.

مطلب پبشنهادی : تاثیر پوستر سه بعدی در دکوراسیون

  ویژگی بسیار جالب در پوستر سقفی این است که هیچگونه محدودیتی را در مورد انتخاب طرح ایجاد نمی کند! به این معنی که هر طرح که مورد نظر مخاطب باشد، با بالاترین کیفیت با داشتن فایل اصلی میتوان بر روی پوستر چاپ کرد و آن را بر روی سقف نصب کرد.

  یکی از مشکلاتی که در طراحی و دکوراسیون وجود دارد طراحی و تزئین سقف می باشد که هم مشکل است و هم هزینه ی هنگفتی نیاز دارد. با وجود پوستر دیواری تمامی این مشکلات حل شده است. در زمینه ی سقف راهکار های زیادی وجود از جمله سقف کاذب وجود دارد که باعث کاهش ارتفاع سقف شده و سقف را سنگین می کند و هزینه ی بالاتری در اجرا دارد. همچنین طرح و رنگ بندی آن هیچگونه تنوعی ندارد و راهکارهایی نظیر نورپردازی و … فقط برای موقعیتی خاص مناسب می باشند. اما در زمینه ی پوستر سقفی باید این نکته را در نظر داشت که بدون محدودیتی بوده هزینه ی بسیار مناسب تری نسبت به روش های دیگر دارد و مهم ترین ویژگی آن زیبایی و واقعی بودن آن است که همین امر جذابیت آن را دوچندان می کند. همچنین میتوان با کمی نورپردازی جلوه ی کار را بسیار بالاتر برد.

  شما می توانید برای انتخاب و خرید پوستر دیواری مورد نظر خود و یا سایر محصولات دکوراسیون داخلی شامل کفپوش اپوکسی، سقف کشسانی و کفپوش متحرک، با شماره تلفن های الوند عرش تماس بگیرید و بعد از مشاوره با کارشناسان ما محصول مورد نظر خود را خریداری کنید.

  همچنین می توانید خودتان مجری این محصولات زیبا باشید. کافیست در دوره های الوند عرش شرکت کنید تا اجرای این محصول را در کنار 3 موضوع دیگر در یک دوره 3 روزه بیاموزید. برای اطلاع از تاریخ برگزاری دوره جدید و پیش ثبت نام کلیک کنید.


دفتر مرکزی : تهران ، خیابان پیروزی (چهارصددستگاه)
جنب خیابان بسطامی پلاک 880 طبقه سوم واحد 6
کارخانه : تهران ، جاده خاوران