Arrow
Arrow
Shadow
Slider

پیام مدیرعامل جناب اقای مهندس غلامی

ضمن عرض خیر مقدم خدمت شما همکاران و هنرجویان عزیز ، به اطلاع شما میرسانیم تاریخ شروع دوره آموزشی جدید الوند عرش به تاریخ 20 خرداد ماه برگزار خواهد شد، لذا شما عزیزان تا قبل از تکمیل ظرفیت میتوانید نسبت به ثبت نام از طریق سایت، تلگرام و تماس تلفنی و یا پیامک اقدام نمایید.  در دنیای امروز که تکنولوژی در حال پیشرفت سریع است دکوراسیون داخلی نیز همگام با این پیشرفت در حال تغییر است. در حالی که سلیقه افراد جامعه در هر روز در حال تغییر است، تبادل نظر و تبادل ایده ها به سرعت بین افراد در حال انجام است. دیگر فرهنگ های خاص به معنای واقعی در دکوراسیون رفته رفته معنای خود را از دست داده اند. در این میان نقش پوستر دیواری بیش از پیش در حال پر رنگ شدن است. پوستر های دیواری سه بعدی امروزه در همه جای جهان جزئی از سلیقه مردم هستند و به آسانی می توانند در دسترس آن ها قرار بگیرند.

  دکوراسیون منازل با استفاده از پوستر های دیواری سه بعدی توسط طراحان داخلی امروزه بسیار رواج یافته است. علت اهمین بیش از پیش پوستر دیواری سه بعدی، زیبایی چشم نواز این محصول است که دارای طرح بندی های متنوع بوده و همچنین به علت سه بعدی بودن، طرح های روی آن ها خیلی واقعی به نظر می رسند. همچنین تصاویر مختلف از طبیعت و یا اشکال هندسی زیبایی و جلوه خاصی به منازل می دهد.

مطلب پیشنهادی : عمق بخشی به فضا با پوستر سه بعدی

  پوستر دیواری سه بعدی الوند عرش که به وسیله پرینترهای پیش رفته چاپ می شود، بسته به نوع طرح و کیفیت رنگ و ابعاد و نیز کیفیت عکس می توانند از نظر زیبایی متفاوت باشند. این پوسترها بسته به نوع مکان با شرایط سنی افراد و سیلقه های متفاوت انتخاب می شوند. تنوع بالای در طرح بندی پوستر های الوند عرش، سبب شده که همه نوع سلیقه را در همه سنین از کودک و نوجوان تا میانسال و مسن، طرفدار پوستر دیواری سه بعدی باشند.

  پوستر دیواری سه بعدی با مناظر زیبا و چشم نواز می تواند محیط خانه را بسیار مفرح و شاد کند. پوستر دیواری سه بعدی کودک شامل تصاویری از حیوانات و یا شخصیت کارتونی مناسب دختر و پسر هستند. پوستر دیواری سه بعدی مخصوص نوجوان شامل شخصیت ها مشهور سینما و تصاویر مناسب با مقتضیات سن خودشان و پوستر دیواری سه بعدی شامل اشکال هندسی و کاغذ دیواری تونل و دالان نشان دهنده دامنه وسیع طرح بندی این محصول است.

  شما می توانید برای انتخاب و خرید پوستر دیواری مورد نظر خود و یا سایر محصولات دکوراسیون داخلی شامل کفپوش اپوکسی، سقف کشسانی و کفپوش متحرک، با شماره تلفن های الوند عرش تماس بگیرید و بعد از مشاوره با کارشناسان ما محصول مورد نظر خود را خریداری کنید.

  همچنین می توانید خودتان مجری این محصولات زیبا باشید. کافیست در دوره های الوند عرش شرکت کنید تا اجرای این محصول را در کنار 3 موضوع دیگر در یک دوره 3 روزه بیاموزید. برای اطلاع از تاریخ برگزاری دوره جدید و پیش ثبت نام کلیک کنید.


دفتر مرکزی : تهران ، خیابان پیروزی (چهارصددستگاه)
جنب خیابان بسطامی پلاک 880 طبقه سوم واحد 6
کارخانه : تهران ، جاده خاوران