Arrow
Arrow
Shadow
Slider

پیام مدیرعامل جناب اقای مهندس غلامی

ضمن عرض خیر مقدم خدمت شما همکاران و هنرجویان عزیز ، به اطلاع شما میرسانیم تاریخ شروع دوره آموزشی جدید الوند عرش به تاریخ 20 خرداد ماه برگزار خواهد شد، لذا شما عزیزان تا قبل از تکمیل ظرفیت میتوانید نسبت به ثبت نام از طریق سایت، تلگرام و تماس تلفنی و یا پیامک اقدام نمایید.  کفپوش اپوکسی پارکینگی، پوششی سخت و راه حلی مطمئن و محکم برای فضاهای صنعتی و تجاری است. کفپوش اپوکسی می تواند بر روی سطح بتنی اعمال شود تا به کارایی بسیار بالا و جذابیت بیشتر سطح اضافه کند.

   اجرای کفپوش اپوکسی برای انواع پارکینگ های ساختمان های مسکونی، تجاری و اداری و انواع پارکینگ های طبقاتی امکان پذیر می باشند. اجرای کفپوش اپوکسی پارکینگی بر روی بتن کف به راحتی نقاشی روی دیوار است. پس از انجام محاسبات، انتخاب رنگ و نظافت صورت می گیرد.

  اجرای کفپوش اپوکسی در پارکینگ بسیار آسان است. به اندازه ی یک باند فرودگاه، کفپوش پارکینگی نیاز به سطحی حداقل زبر و همچنین بسیار تمیز دارد. جهت اجرای کفپوش اپوکسی پارکینگی، باید حداقل بین ۳۰ تا ۶۰ روز ( با توجه به شرایط آب و هوا و محیط ) از زمان اجرای بتن گذشته باشد. ساختار شیمیایی اپوکسی‌ این اجازه را می‌دهد که بسپارهای گوناگونی با خواص گوناگون تولید شود. به طور کلی اپوکسی‌ ها را به خاطر چسبندگی زیاد، مقاومت شیمیایی و گرمایی، خواص خوب یا عالی مکانیکی، و مقاومت الکتریکی بالای آنها نسبت به اکثر رزینهای دیگر به یاد می آورند.

مزایای کفپوش اپوکسی پارکینگی :

  افزایش مقاومت بتن در برابر فرسایش، تخریب و اکثر مواد شیمیایی کفپوش اپوکسی پارکینگی مطلقاً جذب آب ندارد و از نفوذ آب، روغن و سایر مایعات به جسم بتن جلوگیری به عمل می آورد. کفپوش اپوکسی پارکینگی، سبک و کم حجم بوده و از ایجاد هرگونه گرد و غبار جلوگیری می‌کند. کفپوش پارکینگی به صورت یکپارچه و در رنگ‌های متنوع اجرا می‌شود. کفپوش اپوکسی پارکینگی با ضخامت ۳ میلیمتر، افزایش مقاومت فشاری بتن را تا ۱۱۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع در برمی گیرد. سهولت در شستشو، حداقل ۲۰ سال عمر مفید و سرعت در ترمیم آن، از سایر امتیازات پوشش اپوکسی پارکینگی می‌باشد.

مقایسه کفپوش اپوکسی پارکینگ با کفپوش بتنی :

عواملی که باعث شده کفپوش اپوکسی پارکینگ نسبت به کفپوش های سنتی نظیر کف های بتنی، سرامیکی، سیمانی و سنگی رو به افزایش باشد عبارتند از:

  • کفپوش اپوکسی پارکینگ تولید صدای کمی در اثر حرکت خودرو روی آن دارد.
  • ضخامت کف کفپوش های اپوکسی پارکینگ نسبت به سیستم کفپوش سنتی بسیار ناچیز است.
  • آب بندی نمودن کف کفپوش‌ اپوکسی پارکینگ ها مخصوصاً در پارکینگ های طبقاتی، سبب استفاده روز افزون از این کفپوش‌ها شده است.
  • تنوع رنگ کفپوش اپوکسی پارکینگ بالاست.
  • مقاومت کفپوش های پلیمری اپوکسی پارکینگ در برابر عوامل شیمیایی و خورنده بالا می‌باشد.
  • سیستم کفپوش اپوکسی پارکینگ قابلیت نصب بر روی کلیه سطوح بتنی را داراست.
  • کفپوش اپوکسی پارکینگ قابلیت استفاده بر روی رمپ ها را نیز داراست،که در این صورت در مرحله اجرا باید از سیلیس با قطر بیشتر استفاده کرد تا از سرخوردن اتومبیل جلوگیری نماید.
  • سرعت اجرای سیستم کفپوش اپوکسی پارکینگ بالا می‌باشد.
  • امکان خط کشی متنوع بر روی این کفپوش ها وجود دارد.

اجرای کفپوش اپوکسی در پارکینگ:

  شرکت آراد گستر الوند عرش با سابقه ی حرفه ای چندین ساله در اجرا و آموزش این کفپوش ها، و هم چنین اخذ تاییدیه طرح صنعتی به شماره ثبت 25336، کارشناسان خبره ای در زمینه ی نصب و اجرای انواع کفپوش های اپوکسی پارکینگی، بیمارستانی، سه بعدی، گرانیت، اکلیلی و ... دارد.

  شما می توانید برای انتخاب و خرید کفپوش اپوکسی مورد نظر خود و یا سایر محصولات دکوراسیون داخلی شامل سقف کشسانی، پوستر دیواری و کفپوش متحرک، با شماره تلفن های الوند عرش تماس بگیرید و بعد از مشاوره با کارشناسان ما محصول مورد نظر خود را خریداری کنید.

  همچنین می توانید خودتان مجری این محصولات زیبا باشید. کافیست در دوره های الوند عرش شرکت کنید تا اجرای این محصول را در کنار 3 موضوع دیگر در یک دوره 3 روزه بیاموزید. برای اطلاع از تاریخ برگزاری دوره جدید و پیش ثبت نام کلیک کنید.

 


دفتر مرکزی : تهران ، خیابان پیروزی (چهارصددستگاه)
جنب خیابان بسطامی پلاک 880 طبقه سوم واحد 6
کارخانه : تهران ، جاده خاوران