Arrow
Arrow
Shadow
Slider

پیام مدیرعامل جناب اقای مهندس غلامی

ضمن عرض خیر مقدم خدمت شما همکاران و هنرجویان عزیز ، به اطلاع شما میرسانیم تاریخ شروع دوره آموزشی جدید الوند عرش به تاریخ 20 خرداد ماه برگزار خواهد شد، لذا شما عزیزان تا قبل از تکمیل ظرفیت میتوانید نسبت به ثبت نام از طریق سایت، تلگرام و تماس تلفنی و یا پیامک اقدام نمایید.  تاریخچه پیدایش اپوکسی به چند دهه قبل برمی گردد اما گرایش به نصب آن در ایران از سال 1390 به صورت روز افزون تقاضا شده است و لذا یکی از بهترین استارت آپ ها و مشاغل کار آفرین و درآمدزا محسوب می شود. یک نصاب کفپوش اپوکسی سه بعدی که دوره آموزشی آن را به طور اصولی پشت سر گذاشته است، می تواند تنها با انجام یک پروژه متوسط در حد 50 متر مربع در هفته درآمد ده برابری نسبت به حداقل حقوق جاری در کشور را نصیب خود کند. به ویژه شهرستان های بزرگ امروزه محل تقاضای چنین پروژه هایی است. امروزه بدلیل زیبایی و مزایای این نوع کفپوش تقاضا برای ...

نصب آن همه روزه رو به فزونی است.

ورود به بازار کار کفپوش اپوکسی

  با توجه به جدید بودن و منحصربه فرد بودن این کفپوش ها، بسیاری از افراد تصور می کنند که کفپوش اپوکسی 3 بعدی هنوز به خوبی در میان عموم مردم شناخته نشده است و بنابراین تعداد افرادی که متقاضیی این نوع کفپوش ها هستند کمتر است. اما علی رغم جدید بودن کفپوش های اپوکسی، به دلیل زیبایی، کارایی و استحکام بسیار بالا از جمله پرطرفدارترین پوشش های کف موجود در بازار می باشند. برای ورود به بازار کار کفپوش اپوکسی، شما باید ابتدا دوره های آموزشی لازم جهت آشنایی با ترکیبات، خواص شیمیایی و طریقه نصب این کفپوش ها سپری نمایید. البته ورود به بازار کار کفپوش های اپوکسی کار چندان مشکلی نمی باشد و شما می توانید در یک دوره تخصصی، هرآنچه برای ورود به بازار کار کفپوش های اپوکسی نیاز دارید به صورت تئوری و عملی بیاموزید.

 

کارفرمایان در بازار کار کفپوش اپوکسی

  کارفرمایان در این بازار کار و یا به عبارت دیگران مشتریان کفپوش اپوکسی عمدتا پیمان کارانی هستند که پروژه های عمرانی را به دست گرفته اند و برای کف سازه خود کفپوش های اپوکسی را در خواست می کنند، البته در میان کارفرمایان در بازار کار اپوکسی در برخی مواقع افرادی نیز یافت می شود که هیچ اطلاعاتی درباره این کفپوش ها ندارند و لذا مجریان در بازار کار کفپوش اپوکسی باید پیش از انجام هر کاری این نوع از کارفرمایان را مجاب کنند که کفپوش اپوکسی چه مزایا و معایبی دارد و تمامی اتفاقات احتمالی که ممکن است در طول پروسه اجرای کفپوش های اپوکسی رخ دهد و نتایجی که پس از اجرا حاصل می گردد را برای این نوع کارفرمایان شرح دهند. به خاطر داشته باشید که مجریان در بازار کار کفپوش اپوکسی باید حتما به صورت تخصصی آموزش دیده باشند.

 

دوره آموزشی کفپوش اپوکسی 3 بعدی در الوند عرش

  شرکت آراد گستر الوند عرش به شماره ثبت طرح صنعتی 25336 برای کفپوش های سه بعدی (برای اطلاع بیشتر از طرح صنعتی و حقوق آن اینجا را بخوانید)، گامی بلند در راستای بهبود کیفیت متریال های موجود در بازار برداشته است و از این رو اقدام به برگزاری دوره های آموزشی جهت اعطای نمایندگی نصب و فروش این کفپوش ها کرده است. در این دوره آموزشی علاوه بر کفپوش اپوکسی، آموزش اندازه گیری، نصب و اجرای سقف کشسانی، اجرا و نصب پوستر دیواری 3 بعدی و برای اولین بار در ایران، اجرای کفپوش های متحرک را به صورت تئوری و کاملا عملی آموزش خواهید دید. در این دوره ها که به طور منظم برگزار می شوند، کارآموزان با کسب این مجموعه مهارت ها، نمایندگی موقت و انحصاری شرکت را اخذ کرده و شروع به کار و کسب درآمد می کنند و از این طریق موقعیت بسیار خوبی برای راه اندازی یک کسب و کار موفق و پولساز را به دست خواهند آورد. این دوره آموزشی که به صورت کارگاه بوده، در مدت 3 روز برگزار میگردد و در پایان دوره، مدرک معتبر موسسه ی به اندیش تحت نظر وزارت علوم، گواهینامه ای برای پایان دوره آموزشی کارآموزان خواهد بود و کارگشای موفقیت شما در این کلاس ها محسوب می شود. 

برای ثبت نام در دوره های آموزشی جهت اخذ نمایندگی الوند عرش کلیک کنید.

 


دفتر مرکزی : تهران ، خیابان پیروزی (چهارصددستگاه)
جنب خیابان بسطامی پلاک 880 طبقه سوم واحد 6
کارخانه : تهران ، جاده خاوران