Arrow
Arrow
Shadow
Slider

پیام مدیرعامل جناب اقای مهندس غلامی

ضمن عرض خیر مقدم خدمت شما همکاران و هنرجویان عزیز ، به اطلاع شما میرسانیم تاریخ شروع دوره آموزشی جدید الوند عرش به تاریخ 20 خرداد ماه برگزار خواهد شد، لذا شما عزیزان تا قبل از تکمیل ظرفیت میتوانید نسبت به ثبت نام از طریق سایت، تلگرام و تماس تلفنی و یا پیامک اقدام نمایید.  امروزه انواع پوستر دیواری کودک و نوجوان با طرح ها و رنگ بندی های متنوع و زیبا تولید می شوند. همین موضوع نیز باعث شده است تا والدین برای طراحی دکوراسیون و انتخاب پوستر دیواری مناسب اتاق کودکانشان با انواع ایده ها روبه رو شوند و انتخاب برای آن ها دشوار شود. قبل از هرچیزی برای انتخاب پوستر دیواری باید ابعاد دقیق دیوارها و متراژ اتاق را به دست آورد. و در صورت امکان از محیط اتاق تصویربرداری شود تا از مشاوره طراحان دکوراسیون حاضر در فروشگاه ها و شرکت های دکوراسیون داخلی بیشترین بهره را برد.

مطلب پیشنهادی : مزایای استفاده از پوستر دیواری به جای رنگ

  نکته ی قابل توجه در رابطه با پوستر دیواری اتاق کودک، جنس آن است. برای این منظور بهتر هست از جنس هایی که ضدحساسیت، ضدلک و قابل دستمال کشی هستند استفاده شود که متریال های ارائه شده توسط الوند عرش همه این ویژگی ها را دارا هستند. حال با توجه به جنسیت و روحیات کودک و سایر لوازم تهیه شده برای اتاق کودک طرح مورد نظر انتخاب شود که برای پسرها طرح هایی مانند طرح ماشین ، حیوانات جنگل، شخصیت های کارتونی مورد علاقه و… و برای دخترها از طرح هایی مانند گل، عروسک ، فرشته ها و… استفاده شود.

  البته علاوه بر این ابعاد دیوارها ، اندازه ی اتاق، میزان نور محیط ، آب و هوای محل سکونت نیز در انتخاب پوستر دیواری اتاق کودک تاثیر بسزایی دارد. به طور مثال برای اتاق های خیلی کوچک پوستر دیواری اتاق کودک با طرح های خلوت تر و برای اتاق های نورگیر پوسترهایی با رنگ تیره و برای اتاق های تاریک تر پوسترهایی روشن انتخاب مناسب تری هستند. همچنین برای مکان هایی با آب و هوای ابری و سرد رنگ های گرم تاثیر خوبی در افزایش انرژی محیط و برای محیط های گرم و خشک پوستر دیواری با رنگ های سرد مانند آبی انتخاب مناسبی هستند و تاثیر خوبی در آرامش بخشی به فضا دارند.

 در اصول طراحی داخلی استفاده از پوستر دیواری با طرح های فانتزی برای اتاق کودک منع نمی شود. زمانی که فرزند شما فضای درس و خواب خود را دوست داشته باشد، زندگی شاداب تری دارد و همیشه خوشحال است. شما می توانید یکی از دیوارهای اتاق کودک را با پوستر دیواری با طرح انیمیشن پوشش دهید. در این حالت بهتر است باقی دیوارها را ساده و تک رنگ انتخاب کنبد تا جلوه بیشتری از این پوستر دیواری فانتزی را در دکوراسیون ببینید. سعی کنید اطراف پوستر دیواری را خلوت نگه دارید تا علاوه بر اینکه فضای اتاق کودک شلوغ و نامرتب به نظر نرسد، فرزندتان بتواند خود را در دنیای تخیل خودش غرق کند.

  شما می توانید برای انتخاب و خرید پوستر دیواری مورد نظر خود و یا سایر محصولات دکوراسیون داخلی، با شماره تلفن های الوند عرش تماس بگیرید و بعد از مشاوره با کارشناسان ما محصول مورد نظر خود را خریداری کنید.

  همچنین می توانید خودتان مجری این محصولات زیبا باشید. کافیست در دوره های الوند عرش شرکت کنید تا اجرای این محصول را در کنار 3 موضوع دیگر در یک دوره 3 روزه بیاموزید. برای ثبت نام کلیک کنید.


دفتر مرکزی : تهران ، خیابان پیروزی (چهارصددستگاه)
جنب خیابان بسطامی پلاک 880 طبقه سوم واحد 6
کارخانه : تهران ، جاده خاوران