Arrow
Arrow
Shadow
Slider

پیام مدیرعامل جناب اقای مهندس غلامی

ضمن عرض خیر مقدم خدمت شما همکاران و هنرجویان عزیز ، به اطلاع شما میرسانیم تاریخ شروع دوره آموزشی جدید الوند عرش به تاریخ 20 خرداد ماه برگزار خواهد شد، لذا شما عزیزان تا قبل از تکمیل ظرفیت میتوانید نسبت به ثبت نام از طریق سایت، تلگرام و تماس تلفنی و یا پیامک اقدام نمایید.  یکی از چالش های همیشگی در طراحی دکوراسیون منزل، انتخاب بهترین گزینه از میان کاغذ یا پوستر دیواری و رنگ است. مسلما رنگ به عنوان یک پوشش با قدمت زیاد که مدت هاست مورد استفاده قرار گرفته و می گیرد، خصوصیات منحصر به خود را دارد، اما این روزها کمتر کسی به خودش زحمت گرفتاری های چند روزه به خاطر رنگ زدن سطوح داخلی منزل و بعد از آن نیز تحمل بوی ناشی از آن برای مدتی طولانی را می دهد. پوستر و کاغذ دیواری یک گزینه مناسب برای جایگزینی رنگ است که در عین داشتن قیمت مناسب، گرفتاری های رنگ کردن را به همراه ندارد. مزایای استفاده از پوستر دیواری به عنوان سندی برای اثبات مناسب بودنش شناخته می شود. اگر شما هم به دنبال بهترین انتخاب ممکن از میان این گزینه ها هستید، این مطلب را از دست ندهید.

با الوند عرش همراه باشید تا مزایای استفاده از پوستر دیواری را در مقایسه با رنگ بشناسید.

تنوع طرح

  مسلما یکی از مهم ترین مواردی که پوستر دیواری را به انتخاب مناسب تری نسبت به رنگ تبدیل می کند، تنوع بی نظیر و فوق العاده طرح های آن است. دنیای طرح و رنگ پوستر و کاغذ دیواری ها آنقدر گسترده و جذاب است که می توان برای هر فضایی و با هر سلیقه ای یک گزینه مناسب از میان انواع موجود انتخاب کرد. زمانی که شما رنگ را به عنوان پوشش نهایی دیوارهای خود انتخاب می کنید، هرگز قادر نخواهید بود از اجرای طرح های مختلف و دلخواه خود در فضا بهره مند شوید، در حالی که پوستر دیواری با تنوع الگوهای مختلف خود می تواند به سادگی جهت ایجاد چنین منظوری مورد استفاده قرار گیرد.

مطلب پیشنهادی : پوستر دیواری گلدار و کاربردهای آن

عمر طولانی

  از دیگر قابلیت های پوستر دیواری که آن را به یک انتخاب فوق العاده تبدیل می کند، عمر طولانی و دوام بسیار زیاد آن است. همان طور که احتمالا خودتان هم می دانید، رنگ پس از مدتی ظاهر روزهای اول خود را از دست می دهد. این تغییر شکل در طول زمان به دلیل عوض شدن رنگ، گرد و غبار گرفتن و ورقه شدن اتفاق می افتد. حتی در مواردی نیز دیده می شود که در اثر تکان های ناشی از زلزله یا ساختمان سازی های مجاور، ترک های سطحی و همچنین عمیق در سطح دیوار به وجود می آید که ظاهر ناخوشایندی به آن می دهد. پوستر دیواری با داشتن عمر زیاد و قابلیت های خود می تواند به مدت بسیار طولانی تر نسبت به رنگ مورد استفاده قرار بگیرد.

نصب راحت

  نکته دیگری که می توان از آن به عنوان یکی از امتیازهای بسیار مهم استفاده از پوستر دیواری یاد کرد، نصب سریع، راحت و بی دردسر آن است. نصب پوستر دیواری در سرتاسر فضای یک خانه بزرگ نهایتا دو تا سه روز زمان می برد، در حالی که رنگ زدن دیوارهای همین خانه ممکن است یک تا چند هفته به طول بیانجامد. همچنین نصب پوستر و یا کاغذ دیواری دردسر پوشاندن اسباب و اثاثیه با نایلون را کاملا برطرف کرده و ریخت و پاش آنچنانی هم ندارد. متخصصان الوند عرش در نصب پوستر دیواری قادرند در کم ترین زمان ممکن فضای منزل شما را به صورت کامل پوشش دهند. پوستر های دیواری الوند عرش این ویژگی را دارا هستند که منحصرا برای دیوار های مورد نظر شما طراحی و چاپ می شوند و بدون ناقص شدن طرح، سرتاسر دیوار مورد نظر را پوشش خواهند داد.

مطلب پیشنهادی : کارهایی که قبل از نصب پوستر باید انجام دهیم

عدم تغییر رنگ

  یکی دیگر از مزیت های استفاده از کاغذ و پوستر دیواری، عدم تغییر رنگ آن با گذشت زمان است. حتی مرغوب ترین رنگ ها نیز پس از گذشت مدت زمان معینی زیبایی اولیه خود را از دست داده و کدر و زرد می شوند. این مشکل در استفاده از پوستر دیواری به هیچ وجه وجود ندارد. ثبات رنگ از جمله خصوصیاتی است که تا حد زیادی استفاده از پوستر دیواری را نسبت به رنگ در اولویت قرار می دهد.

قابلیت شستشو

  سادگی شستشو از جمله مواردی است که می تواند به عنوان یک امتیاز ویژه در انتخاب پوستر دیواری الوند عرش محسوب شود. پوستر دیواری علاوه بر این که قابلیت شستشو را داراست، این امکان را ایجاد می کند که به راحتی و با ساده ترین روش ها قادر به تمیز کردن آن باشید. قابلیت شستشو این امتیاز را به وجود می آورد که در صورت کثیف شدن پوستر و یا کاغذ دیواری توسط گرد و غبار و دوده بتوانید آن را به شکل اول خود درآورید که در مقایسه با گرفتاری هایی که پس از کثیف شدن دیوارهای رنگ شده به وجود می آید، بسیار مناسب است.

شما می توانید پوسترهای دیواری را از طریق شماره تماس های ما سفارش دهید و یا می توانید از طریق این لینک در دوره های تخصصی الوند عرش ثبت نام کرده و خودتان مجری این پوسترهای خارق العاده باشید.


دفتر مرکزی : تهران ، خیابان پیروزی (چهارصددستگاه)
جنب خیابان بسطامی پلاک 880 طبقه سوم واحد 6
کارخانه : تهران ، جاده خاوران