Arrow
Arrow
Shadow
Slider

پیام مدیرعامل جناب اقای مهندس غلامی

ضمن عرض خیر مقدم خدمت شما همکاران و هنرجویان عزیز ، به اطلاع شما میرسانیم تاریخ شروع دوره آموزشی جدید الوند عرش به تاریخ 20 خرداد ماه برگزار خواهد شد، لذا شما عزیزان تا قبل از تکمیل ظرفیت میتوانید نسبت به ثبت نام از طریق سایت، تلگرام و تماس تلفنی و یا پیامک اقدام نمایید.  گل‌ها و طبیعت همواره برای هنرمندان و به ویژه طراحان دکوراسیون داخلی منبع الهام بوده‌اند. طراحان پوستر های دیواری گلدار شاید بیش از دیگر طراحان دکوراسیون داخلی با نظر به چگونگی ترکیب رنگی گل‌های مختلف در نقاط مختلف جهان کوشیده‌اند هر یک گوشه‌ای از طبیعت مسحورکننده ی هزاررنگ را به تصویر بکشند. به همین سبب پوستر دیواری گلدار در هر اتاق حال و هوای خاصی می‌آفریند و برای انعکاس احساسات در دکوراسیون داخلی به کار می‌رود.
  با این همه شاید آنچه بیشتر سبب رواج پوستر دیواری با طرح گل شده، این است که این پوستر دیواری به دلیل ویژگی های خوب و کاربردی همیشه پرطرفدار و روی مد بوده و به سبب اتصال با زیبایی‌ های بی‌ انتهای طبیعت، همواره با رنگی و طرحی تازه پاسخگوی نیاز کسانی است که به دنبال یک دکوراسیون داخلی منحصر به فرد هستند. پوستر دیواری گلدار این امکان را می‌دهد که آن روی با نشاط و رمانتیک خود را نشان دهیم و نزدیکی به طبیعت و خیال‌ پردازی سبک‌ بالانه را تداعی می‌کند.

کاربرد کاغذ دیواری گلدار

  در انتخاب طرح و رنگ پوسترهای دیواری گلدار باید به خواست و انتظار خود توجه داشته باشید. زیرا  این نوع پوستر دیواری بسته به طرح و رنگ می‌تواند تازگی، تحرک و شکوه به اتاق بخشد یا یک گوش ی دنج و آرام خلق کند و یا جلوه‌ ای لوکس به خانه دهد. از این رو پوستر دیواری گلدار را می‌توان در محیط‌های مختلف اداری، فروشگاهی و خانگی به کار برد اما عموم افراد پوستر دیواری گلدار را بیش از همه برای استفاده در پذیرایی و اتاق خواب انتخاب می‌کنند.

مطلب پیشنهادی : کارهایی که قبل از نصب پوستر دیواری باید انجام دهیم

  پوستر دیواری گلدار را به تنهایی یا در ترکیب با پوستر دیواری ساده به کار می‌برند. بیشتر طراحان دکوراسیون داخلی تأکید دارند پوستر دیواری با طرح درشت در ترکیب با پوستر های ساده تر و یا دیوار رنگ شده به کار رود.

چه به دنبال طرح های مدرن پوستر دیواری گلدار باشید و چه طرح های کلاسیک را بپسندید، می‌توانید پوستر دیواری ایده‌آل خود را در از الوند عرش بخواهید.

 

منبع : /https://3khat.com


دفتر مرکزی : تهران ، خیابان پیروزی (چهارصددستگاه)
جنب خیابان بسطامی پلاک 880 طبقه سوم واحد 6
کارخانه : تهران ، جاده خاوران