Arrow
Arrow
Shadow
Slider

پیام مدیرعامل جناب اقای مهندس غلامی

ضمن عرض خیر مقدم خدمت شما همکاران و هنرجویان عزیز ، به اطلاع شما میرسانیم تاریخ شروع دوره آموزشی جدید الوند عرش به تاریخ 20 خرداد ماه برگزار خواهد شد، لذا شما عزیزان تا قبل از تکمیل ظرفیت میتوانید نسبت به ثبت نام از طریق سایت، تلگرام و تماس تلفنی و یا پیامک اقدام نمایید.  از نظر روانشناسی، قرمز ضربان قلب و متابولیسم را افزایش می دهد. قرمز یکی از رنگ هایی است که اکثر افراد ارتباط قوی با آن برقرار می کنند و واکنش شدیدتری نسبت به آن نشان می دهند. احساساتی نظیر قدرت، رشادت، تخطی و هیجان به این رنگ نسبت داده می شود. تنها هاله هایی از رنگ قرمز بر روی هر چیزی می تواند توجه بیننده را به آن جلب نماید. اگر شما به خاصیت رنگها اهمیت خاصی میدهید، بهتر است بدانید رنگ قرمز میتواند در تمام حالات موثر باشد یعنی همانطور که میتواند آغازگر شادی و شور باشد گاهی موجب خشم شود این بدان معنا نیست که نباید از رنگ قرمز در طراحی منزل استفاده شود بلکه بهتر است بدانیم رنگ قرمز را با ترکیب چه رنگهایی باید استفاده کنیم.

نشیمن قسمتی از خانه است که احتیاجی به هیجان و تحریک روحی ندارد و رنگی مانند قرمز به تنهایی مناسب نشیمن نیست. ما همواره در نشیمن خانه ی خود به دنبال آرامش و خوردن یک چای دلچسب، دیدن فیلم و صحبت با خونواده هستیم و این مقدار هیجان برای این فضا مناسب نمی باشد. در نشیمن بهتر است از طیف ملایم تری از رنگ قرمز استفاده کنیم که همراه با یک رنگ خنثی و سرد، بهترین ترکیب را برای نشیمن شما رقم می زند.

  واقعیت تحریک اشتها با استفاده از ترکیب رنگ قرمز و سفید در آشپزخانه انکار ناپذیر است! البته در صورتی که با تعدیل از این رنگ استفاده کنیم. در فنگ شویی، قرمز با عنصر آتش مرتبط است پس هرجا که انرژی و محرک بیشتری برای تخیل خواستید مثل دفتر کار خانگی یا آشپزخانه از آن استفاده کنید.

  قرمز در اتاق خواب؟ چرا که نه! چراغهای توکار قرمز در قسمت هایی از خانه کاربردهای بسیار عالی دارند. یکی از جاهایی که این نور پردازی می تواند خوشایند باشد، در اتاق خواب است. از آنجا که اتاق خواب محل استراحت است و برای آرامش کافی اکثرا رنگ های ملایم را برای این مکان استفاده میکنیم، استفاده از نور پردازی قرمز میتواند دلپذیر باشد و در مواردی از کسل کنندگی اتاق خواب کم کند.

  همچنین می توانید با استفاده از المان هایی به رنگ قرمز، جلوه ی زیبای آن را در اتاق خواب خود داشته باشید. 

  

  استفاده از رنگ قرمز در چراغ ها, پرده ها و دیوار. زمانی که اتاق شما تاکید قرمز به خود میگیرد، شما به چیزهایی توجه میکنید که قبلا هیچ دقتی به آنها نمیکردید. قرمز کهن‌ ترین رنگ است. در هر زبانی بعد از کشف لغات سیاه و سفید لغتی به نام قرمز را یاد می‌گیرند. از جذابیت‌های طبیعی این رنگ توانایی آن در خلق کانون توجه روی دیوار است. تاکیدهای سفید همیشه با مبلمان قرمز خوب از کار در می‌آیند. برای ایجاد جذابیت مدرن و جامع به علامت‌های ایست و کاربرد قرمز در پرچم‌های ملی توجه کنید.

  

  اگر قرمز را به همراه رنگ های ملایم گرم و یا طرح هایی مثل طرح چوب به کار ببرید، فضایی سنتی ایجاد می شود و اگر این رنگ را در کنار رنگ های خنک و ملایم استفاده کنید، فضایی مدرن ایجاد خواهد شد.

 

 

دفتر مرکزی : تهران ، خیابان پیروزی (چهارصددستگاه)
جنب خیابان بسطامی پلاک 880 طبقه سوم واحد 6
کارخانه : تهران ، جاده خاوران