Arrow
Arrow
Shadow
Slider

پیام مدیرعامل جناب اقای مهندس غلامی

ضمن عرض خیر مقدم خدمت شما همکاران و هنرجویان عزیز ، به اطلاع شما میرسانیم تاریخ شروع دوره آموزشی جدید الوند عرش به تاریخ 20 خرداد ماه برگزار خواهد شد، لذا شما عزیزان تا قبل از تکمیل ظرفیت میتوانید نسبت به ثبت نام از طریق سایت، تلگرام و تماس تلفنی و یا پیامک اقدام نمایید.  سقف های کششی یا پوشش های کشسان با موارد مصرف به عنوان پوششی دکوراتیو برای سقف، این روزها طرفداران بی شماری پیدا کرده است. امروزه دکوراسیون و فضای یک اتاق مانند دیوار ها و سقف ها به اندازه ی چیدمان وسایل دکوراتیو و مبلمان اهمیت پیدا کرده است. این محصولات جدید توانسته اند به بهترین شکل ممکن، تمامی تخیلات ذهنی طراحان و معماران را جامع عمل بپوشانند و امکانات نا محدودی در اختیارشان قرار دهند.

   تکنولوژی به کار رفته در این نوع سقف ها، نوع خاصی از PVC است که با تحمل بار 200 کیلوگرم در هر متر مربع، در برابر ضربات ناگهانی از انعطاف بالایی برخوردار است. تنوع در نقش و طرح بندی این محصول به بیش از 150 رنگ و طرح می رسد و حتی قابلیت اجرا کردن طرح ها و ایده های دلخواه نیز در این سقف ها وجود دارد. 

   این پوشش دارای خاصیت ضدباکتری و دافع گرد و غبار است و امکان شستشوی آن به آسانی وجود دارد. از این رو یکی از بهترین گزینه ها برای استفاده در مطب ها، آزمایشگاه ها و بیمارستان است. این سقف ها قابلیت این را دارند که بعد از اجرای تیرچه بلوک در سقف، به طور مستقیم نصب شوند و انقلابی را در زمینه ی ساختمان سازی با حذف بار مرده ی ساختمان به وجود آوردند.

 

   در انتخاب طرح بندی این سقف ها باید توجه داشته باشید که هرچه رنگ و طرح سقف شما با سایر اجزای فضای منزل مانند دیوار و کف هماهنگی داشته باشد، جلوه و جذابیت آن نیز بیشتر نمایان خواهد شد.

   از مزایای دیگر سقف های کشسانی می توان به : وزن سبک، سرعت بالا در اجرا و نصب، قابلیت ترمیم با حرارت، تنوع بالا در بافت و رنگ و ... اشاره کرد.

 

 

 


دفتر مرکزی : تهران ، خیابان پیروزی (چهارصددستگاه)
جنب خیابان بسطامی پلاک 880 طبقه سوم واحد 6
کارخانه : تهران ، جاده خاوران