Arrow
Arrow
Shadow
Slider

پیام مدیرعامل جناب اقای مهندس غلامی

ضمن عرض خیر مقدم خدمت شما همکاران و هنرجویان عزیز ، به اطلاع شما میرسانیم تاریخ شروع دوره آموزشی جدید الوند عرش به تاریخ 20 خرداد ماه برگزار خواهد شد، لذا شما عزیزان تا قبل از تکمیل ظرفیت میتوانید نسبت به ثبت نام از طریق سایت، تلگرام و تماس تلفنی و یا پیامک اقدام نمایید.   به اطلاع کارآموزان محترم می رساند ثبت نام دوره ی جدید آموزشی الوند عرش آغاز شد. تاریخ شروع کلاس از 96/06/28 الی 96/06/30 می باشد.

   این دوره های آموزشی در 3 روز به صورت تئوری و عملی در تهران برگزار می شود و در انتهای دوره های آموزشی به هنرجویان نمایندگی رسمی شرکت الوند عرش اعطا خواهد شد. شما از هر جای ایران که باشید می توانید در دوره های آموزشی شرکت کنید و نمایندگی بگیرید. برای هنرجویان شهرستانی تسهیلات اسکان ( هتل ) و پذیرایی فراهم می گردد.

   دوره های آموزشی 3 روزه شامل موارد زیر می باشد :

روز اول

   در این روز ابتدا به صورت تئوری همه ی موارد از صفر تا صد درباره ی کفپوش اپوکسی به کارآموزان گفته می شود و سپس به صورت انفرادی، هر فرد مشغول به یادگیری عملی اجرای این کفپوش ها می شود. برای آموزش نصب کفپوش ها 2 روز زمان لازم است که همه ی نکات و موارد لازم توسط اساتید الوند عرش به صورت گام به گام به کارآموزان تدریس خواهد شد.

روز دوم

   شروع روز دوم دوباره با کفپوش ها خواهد بود و تا نیمه ی روز مبحث کفپوش ها به پایان می رسد. در این روز مبحث پوستر دیواری به صورت تئوری و عملی آموزش داده خواهد شد.

روز سوم

   در این روز از صفر تا صد سقف کشسان به صورت تئوری و عملی گفته شده و در انتها محصولی کاملا جدید که برای اولین بار در ایران توسط الوند عرش آموزش داده می شود به کارآموزان معرفی خواهد شد. کفپوش های هوشمند متحرک با بیش از 130 نوع طرح که هر بیننده ای را مجذوب خواهد کرد و بازار کار فوق العاده ای خواهد داشت.

 

   برای اطلاع از شرایط ثبت نام به قسمت ثبت نام نمایندگی مراجعه کنید.


دفتر مرکزی : تهران ، خیابان پیروزی (چهارصددستگاه)
جنب خیابان بسطامی پلاک 880 طبقه سوم واحد 6
کارخانه : تهران ، جاده خاوران