Arrow
Arrow
Shadow
Slider

پیام مدیرعامل جناب اقای مهندس غلامی

ضمن عرض خیر مقدم خدمت شما همکاران و هنرجویان عزیز ، به اطلاع شما میرسانیم تاریخ شروع دوره آموزشی جدید الوند عرش به تاریخ 20 خرداد ماه برگزار خواهد شد، لذا شما عزیزان تا قبل از تکمیل ظرفیت میتوانید نسبت به ثبت نام از طریق سایت، تلگرام و تماس تلفنی و یا پیامک اقدام نمایید.آیا شرکت و یا مجموعه ی الوند عرش ثبت و دارای مجوز است؟

بله ، شرکت آراد گستر الوند عرش با شماره ثبت 502613 به ثبت رسیده است و مجوز های صنفی و شغلی مربوطه را دارا میباشد که در صفحه مربوطه سایت میتوانید مشاهده کنید.

دوره های آموزشی بصورت حضوری برگزار میگردد ؟

بله ، این دوره ها بصورت حضوری 3 روزه در شهر تهران برگزار میگردد و تمامی کلاس ها بصورت گروه های پنج نفره میباشد تا کارآموزان از تجربیات یکدیگر استفاده کنند.

آیا شرکت برای اسکان افرادی که از شهرستان مراجعه میکنند کاری میکند ؟

بله ، شرکت برای کارآموزان عزیز هتل و محل اسکانی نزدیک به کارگاه اختصاص میدهد.

شهریه این دوره های آموزشی چقدرر است و آیا امکان اقساطی کردن وجود دارد؟

شهریه ثابت این دوره 2 میلیون تومان میباشد که این مبلغ برای جلسات آموزشی ، پذیرایی ،و اعطای نمایندگی الوند عرش بهمراه 1 سال پشتیبانی فنی و معنوی میباشد ، که 100 هزار تومان آن در ابتدا برای ثبت نام دریافت و مابقی در روز شروع کلاس آموزشی بصورت کامل دریافت میگردد.

بعد از دوره ی آموزشی چه مدارکی به ما ارائه میکند ؟

ابتدا قراردادی رسمی بین شما و شرکت بسته خواهد شد و در پایان دوره علاوه بر قرارداد ‚ مجوز نمایندگی شرکت را دریافت خواهید کرد که نمونه این مجوز در صفحه مربوطه در سایت قابل مشاهده میباشد.

آیا نمایندگی ارائه شده بصورت انحصاری است ؟

در شهر های کوچک بله ، اما در شهر های بزرگ در صورت فعال بودن نماینده انحصاری می شود.

آیا شرکت برای نمایندگی های خود مشتری ارسال میکند ؟

بله ، شرکت وظیفه ی آموزش فنی و تامین متریال و مواد اولیه  و ارائه مشاوره های فروش و جذب مشتری را دارد و نماینده با استفاده از مشاوره ها و راهکار های تبلیغاتی که توسط ما در همین وب سایت ارائه میگردد میتواند شخصا اقدام به جذب سفارش کند اما شرکت در صورت بالا بودن متراژ پروژه خود نیز در پروژه دخالت کرده و افرادی را برای اجرای کار به محل اعزام میکند. درصورت جذب سفارش پروژه را به نمایندگی شهر سفارش دهنده ارجاع میدهد و مشتری را به نمایندگی معرفی میکند.
 
 

دفتر مرکزی : تهران ، خیابان پیروزی (چهارصددستگاه)
جنب خیابان بسطامی پلاک 880 طبقه سوم واحد 6
کارخانه : تهران ، جاده خاوران